opinia

Zastanawiasz się nad kursem w Reaktor? Przeczytaj opinię Macieja

Malvi 13 kwietnia 2018, 13:55

Jednym zadaniem o kursie: łatwo nie było ale to dobrze!

Od października 2017 do lutego 2018 uczestniczyłem w kursie Reaktor Back-end Developer, w trybie weekendowym. Zajęcia odbywały się w sobotę i w niedzielę w godzinach 9-17, czasami dłużej ze względu na wymagające zagadnienie, a czasami ze względu na integrację ;). Jest to bardzo dobry wybór dla osób pracujących, jednak trzeba się nastawić na intensywną pracę także w tygodniu.

To co podobało mi się najbardziej, to indywidualne projekty podsumowujące poznane technologie; pozwalały na utrwalenie zdobytej wiedzy, a dzięki samodzielnym poszukiwaniom rozwiązań dla wymyślonych funkcjonalności, były dobrym sposobem na dalsze poszerzanie wiedzy. Projekty były wykonywane na dowolnie wybrane tematy, a trenerzy udzielali w krytycznych momentach wsparcia. Dla mnie okazało się to najlepszą formą nauki.

Zajęcia odbywały się w luźnej atmosferze, ale były intensywne i wymagające skupienia, była to zasługa naprawdę dobry trenerów, którzy posiadają duże doświadczenie i dzielą się praktykami z codziennej pracy. Kurs polecam wszystkim chcącym rozpocząć swoją przygodę w programowaniem!

Maciej Samiczak, junior Java Developer

Jesteś gotowy na rozwój swojej kariery?

Chcesz zostać programistą? Wybierz odpowiedni kurs i zapisz się już dziś

POZNAJ OFERTĘ KURSÓW

Patroni medialni