Eksperci potwierdzają jakość kursów

Poznaj naszych ekspertów z branży – to oni czuwają nad autorskimi programami i jakością naszych kursów. Wybraliśmy najlepszych przedstawicieli ze środowiska naukowego – prof. Krzysztof Jassem, dr Adam Roman, programistów – dr inż. Michał Kruczkowski, Mentor kursu Java Developer, Mikołaj Makowski – Dyrektor Outsourcingu i Wiceprezes Zarządu firmy rekrutacyjnej Devire.

Mikołaj Makowski

Członek rady

Mikołaj Makowski ma ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe zarówno w branży rekrutacyjnej, jak i IT. Od początku kariery zawodowej związany głównie z rynkiem IT, zaczynał w firmie IBM Polska gdzie był odpowiedzialny za pracę z klientami oraz za tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży dla Sektora Publicznego. Przed dołączeniem do HAYS pełnił również funkcję Prezesa w Porcie Biznesu i Dyrektora Sprzedaży w firmie Engave. Od września 2017 roku dołączył do agencji rekrutacyjnej Devire na stanowisku Dyrektora Outsourcingu i Wiceprezesa Zarządu. Pion Outsourcingu, za który będzie odpowiedzialny, obejmuje IT Contracting, Usługi Zarządzane IT oraz pracę tymczasową.

dr hab. Adam Roman

Członek rady

Informatyk, adiunkt w Instytucie Informatyki
i Matematyki Komputerowej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także Quality Assurance R&D Leader w Rivet Group. Od wielu lat prowadzi zajęcia
z testowania oprogramowania i zapewniania jakości. Jest również trenerem kursów przygotowujących do certyfikatów ISTQB. Jest autorem monografii „Testowanie i jakość oprogramowania. Modele, techniki, narzędzia” (PWN 2015), a także współtwórcą studiów podyplomowych „Testowanie oprogramowania” na UJ.

Poznaj naszych trenerów

Prof. Krzysztof Jassem

Członek rady

Informatyk i matematyk, profesor UAM, kierownik Pracowni Systemów Informacyjnych na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM, Mistrz Świata w brydżu sportowym.

Michał Kruczkowski

Członek rady

Mentor kursu, trener, którego pasją jest rozwój i praktyczna implementacja metod sztucznej inteligencji. Przez wiele lat uczestniczył w projektach informatycznych we współpracy z takimi partnerami, jak: Atos, General Electric, NASK, IPI PAN. Jest wymagającym trenerem, który dąży do tego, żeby każdy, kto ukończy jego szkolenie, potrafił samodzielnie rozwijać swoje umiejętności.

Poznaj naszych trenerów

Trenerzy programowania

To nie tylko świetni programiści, ale praktycy, którzy rzetelnie i w prosty sposób przekażą Ci swoją wiedzę i nauczą programowania.

Paweł Samoraj
Trener kursu Back-end

Informatyk i nauczyciel z wykształcenia, programista i architekt oprogramowania z doświadczenia, popularyzator matematyki z pasji. Absolwent Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Edukacji PAFW i UW. Wielokrotnie prowadził kurs programistyczno-matematyczny Matematyka Dla Ciekawych Świata oraz był trenerem podczas warsztatów Django Girls.

Marcin Warycha
Trener kursu Back-end

Absolwent dwóch wydziałów Politechniki Łódzkiej w zakresie informatyki. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako Trener IT. Szkolenia prowadził w Polsce oraz za granicą w zakresie programowania w językach t.j. Python czy Java jako trener wewnętrzny dla międzynarodowej korporacji. Swoje pierwsze kroki jako Trener IT stawiał prowadząc szkolenia z pakietu Office na wszystkich poziomach zaawansowania oraz z programowania w języku VBA. Na swoich szkoleniach stawia przede wszystkim na praktykę solidnie angażując każdego uczestnika do udziału w szkoleniu.

Karol Lipiński
Trener kursu Back-end

Team Leader i programista posiadający bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał poprzez aktywne uczestnictwo w wielu projektach, głównie dla sektora bankowego, finansowego i publicznego. Zajmuje się przede wszystkim technologiami back-endowymi, architekturą oraz projektowaniem wydajnych systemów informatycznych. Programowanie jest jego pasją, stale doskonali swoje umiejętności i dzieli się wiedzą z innymi. Zgadza się z zasadą, że jeśli jedna osoba coś potrafi, każdy może się tego nauczyć.

Robert Wasik
Trener kursu Back-end Developer i Web Developer

Programista technologii Web. Wieloletni lider przy tworzeniu zintegrowanych systemów klasy ERP, EOD oraz dedykowanych projektów e-Commerce wdrażanych na rynki międzynarodowe. Z zamiłowania do programowania twórca autorskich portali społecznościowych, sklepów oraz rozwiązań CMS. Swoją pasją do realizacji twórczych implementacji, skutecznie inspiruje i wspiera debiutantów programowania.

Ernest Krystian
trener kursu Back-end Developer

Programista, trener z zakresu programowania oraz tworzenia gier komputerowych. Absolwent Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Założyciel Gdańskiego studia developerskiego Jungle Laboratory. Specjalizuje się w tworzeniu gier na różne platformy w oparciu o silnik Unity 3D. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń związanych z branżą IT.

Monika Przybylska
Mentor/trener kursu Android Developer

Absolwentka Politechniki Poznańskiej, programistka specjalizująca się w technologii Java i Android, prawie od początku kariery zawodowej związana z firmą Teldat i rozwiązaniami militarnymi. Entuzjastka rozwiązań praktycznych opartych na dobrych wzorcach. Uzależniona od zdobywania wiedzy i ciągłego rozwoju.

Michał Kruczkowski
Mentor/trener kursu Back-end Developer

Mentor kursu, trener, którego pasją jest rozwój i praktyczna implementacja metod sztucznej inteligencji. Przez wiele lat uczestniczył w projektach informatycznych we współpracy z takimi partnerami, jak: Atos, General Electric, NASK, IPI PAN. Jest wymagającym trenerem, który dąży do tego, żeby każdy, kto ukończy jego szkolenie, potrafił samodzielnie rozwijać swoje umiejętności.

Patroni medialni