Wszyscy koderzy stali kiedyś tam, gdzie Ty teraz - na linii startu

Masz postanowienie, że coś zmienisz w swoim życiu? Chcesz zacząć pracę, która będzie dawała Ci satysfakcję zarówno zawodową i finansową? Usiądź wygodnie i pomyśl przez chwilę, jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś rozpoczął karierę w IT?

Zapisz się na darmową próbkę kursu programowania "Zostań Back-end Developerem" i sprawdź, czy ten zawód jest dla Ciebie!

Zapraszamy wszystkie osoby z Poznania – to pierwsza pokazowa lekcja programowania w tym mieście!

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWE WARSZTATY PROGRAMOWANIA

Kiedy: 19 września
O której: 18:00 - 20:30
Darmowe warsztaty programowania w Poznaniu

Agenda spotkania:

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja! Osoby, które się z nami skontaktują poprosimy o wypełnienie krótkiego testu sprawdzającego predyspozycje do nauki programowania. Wynik testu zadecyduje o zakwalifikowaniu się na spotkanie.

Warsztat poprowadzi Michał Kruczkowski, mentor kursów Reaktor PWN.

myth

To mit, że aby nauczyć się programowania, trzeba mieć wykształcenie techniczne. Liczy się umiejętność logicznego myślenia.

myth

To mit, że programowanie jest tylko dla dwudziestolatków. Najstarszy (znany nam) szczęśliwy absolwent kursu kodowania miał w chwili jego ukończenia 57 lat.

myth

To mit, że trzeba ukończyć studia informatyczne, aby pracować w IT. Branża IT jest tak chłonna, że standardowy tryb kształcenia uniwersyteckiego trwa zbyt długo, aby nadążyć za popytem na kadry.

myth

To mit, że praca w IT to tylko zawód programisty. IT to nie tylko kodowanie - trzeba jednak znać jego podstawy.

myth

Podstaw programowania można nauczyć się już w 6 tygodni dzięki kursom prowadzonym w metodyce boot camp, lub wybierając ich dłuższy odpowiednik w opcji weekendowej. Kurs ten przygotowuje do podjęcia nauki na stanowisku Front-end lub Back-end Developer.


Dlaczego kurs Reaktor PWN?