Standardowa forma płatności

Udział w kursie zarówno dziennym jak i weekendowym to inwestycja w kwocie 9840 zł brutto (8000 zł + 23% VAT). Przy zgłoszeniu do 6 tygodni przed terminem rozpoczęcia kursu można skorzystać ze zniżki w wysokości 984 zł brutto.
Płatność standardowo podzielona jest na trzy raty.

1 RATA

1230 PLN

Bezzwrotna opłata wpisowa za udział w kursie, płatna przy podpisaniu umowy.

2 RATA

4305 PLN

Płatna najpóźniej w dniu rozpoczęcia „Rozgrzewki przed kursem”, czyli 3 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatów.

3 RATA

4305 PLN

Płatna do 3 tygodnia/weekendu kursu.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy

Informujemy także, że od lipca 2017 Reaktor PWN został wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod nr 2.14/00314/2017

Pamiętaj, że dofinansowanie z Urzędu Pracy możesz otrzymać jeśli jesteś zarejestrowany/zarejestrowana jako bezrobotny/bezrobotna i dotyczy udziału w kursach odbywających się w trybie dziennym (od poniedziałku do piątku).

Skontaktuj się z nami:

Napisz lub zadzwoń do nas od razu zaznaczając, że chcesz ubiegać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy.

Przejdź proces rekrutacji

Jeśli rekrutacja na nasz kurs przebiegnie pozytywnie będziesz mógł/mogła wysłać dokumenty do Urzędu Pracy.

Pomożemy Ci wypełnić dokumenty.

Dokumentacja

Złóż dokumenty w swoim Urzędzie Pracy.

Urząd skontaktuje się z nami i przekaże decyzję.

Kredyt na kurs

Wspólnie z Santander Consumer Bank przygotowaliśmy kredyt, którym możesz sfinansować kurs, a spłatę rozłożyć nawet na 50 miesięcznych rat.

MINIMUM FORMALNOŚCI

Kredyt możesz dostać nawet w 15 minut bez wychodzenia z domu.

DO 8610 ZŁ NA RATY

Sprawdź kalkulator wysokości rat
i zdecyduj jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie optymalne.

KREDYT NA 50 MIESIĘCY

Maksymalny okres kredytowania to 50 miesięcy. Raty kredytu są jednakowej wysokości, z wyjątkiem ostatniej raty korygującej.

Aby wziąć kredyt wystarczą 3 kroki.
Sprawdź jakie to proste.

1

Kontakt z nami i kwalifikacja na kurs

W trakcie rozmowy poinformuj nas, że jesteś zainteresowany zakupem na raty w Santander Consumer Banku.

2

Kontakt z bankiem w celu dopełnienia formalności!

Po wypełnieniu e-Wniosku, konsultant Banku skontaktuje się z Tobą w celu uzupełnienia dodatkowych danych - przygotuj dowód osobisty oraz informacje dotyczące wysokości i źródła dochodów.

3

Decyzja kredytowa nawet w 15 minut!

Procedura weryfikacji online umożliwia uzyskanie kredytu nawet w 15 min.” Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c.

Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A.  zawartego na okres 50 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 11.09.2017 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 6,43%; cena towaru 8 610 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 5,66%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8 610 zł; całkowita kwota do zapłaty 9 801,55 zł; całkowity koszt kredytu 1 191,55 zł (w tym prowizja 103,32 zł, odsetki 1 088,23 zł); wysokość 49 równych rat miesięcznych 196,03 zł, wysokość ostatniej 50 raty korygującej wynosi 196,08 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 2017.09.11 r. do dnia 2017.12.31 r.

Wydawnictwo Naukowe PWN SA występujące w roli WYDAWNICTWO NAUKOWE PWN SPÓŁKA AKCYJNA informuje swoich klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c, udostępnia swoim klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem [Nazwa prawna Partnera Handlowego]. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

 

Pożyczki na kształcenie - program Inwestuj w rozwój

Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój i ukierunkowane na wsparcie kształcenia ustawicznego.

Kto może skorzystać z programu Inwestuj w rozwój?

Program przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zamieszkujących na obszarze Polski, chcących rozwijać swoje umiejętności i kompetencje.

Ważne informacje:

1) NABÓR OD 18 WRZEŚNIA

2) 100 tys. zł – MAKSYMALNA WARTOŚĆ POŻYCZKI, KTÓRA JEST NIEOPROCENTOWANA

3) MOŻLIWA SPŁATA W RATACH LUB UMORZENIE POŻYCZKI

Jak wnioskować:

wnioski o pomoc zwrotną będą składane za pomocą systemu wnioskowania online

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://inwestujwrozwoj.pl

Patroni medialni