Programowanie

W zależności od tego czy lubisz pracować z wizualną częścią strony internetowej, czy z jej silnikiem, wybierz odpowiedni dla siebie kurs. Warsztaty odbywają się w kilku miastach, w różnych terminach. Sprawdź szczegóły.

Front–end Developer

Naucz się programowania wizualnej części strony internetowej z wykorzystaniem JavaScript, CSS3 i Angulara. Poznaj system CMS WordPress, z którego korzysta miliony stron WWW.

HTML 5
CSS 3
JavaScript
WordPress
Angular
jQuery
Dowiedz się więcej
Android Developer

Naucz się programować od podstaw kreatywne aplikacje na platformę Android wykorzystując język programowania Java. Zaprogramuj i opublikuj nowoczesne aplikacje mobilne na tablety, smartphon-y i telewizory, które w przyszłości będą się cieszyły popularnością.

Android
Java
Android Studio
SQLite
Google Play
git
Dowiedz się więcej
Analityk danych

W dynamicznie rozwijającym się świecie IT analityk danych to osoba, która nie tylko gromadzi i analizuje dane w celu przygotowania strategii biznesowych i planów marketingowych firm, ale również wykorzystuje narzędzia programistyczne i współpracujez zespołami deweloperskimi. Ten kurs pozwoli zmniejszyć dystans pomiędzy pracą analityka i programisty. Ponadto, uczestnicy będą mogli lepiej zrozumieć wykorzystanie narzędzi analitycznych w środowisku języka produkcyjnego. 3 tygodniowa nauka on line przed rozpoczęciem kursu usystematyzuje umiejętności pracy z zaawansowanym Excelem.

MySQL
Git
Python
Zaawansowany MS Excel
Dowiedz się więcej
Python Developer

Zacznij naukę fundamentów programowania od języka Python, którego filozofia kładzie nacisk na produktywność programisty i czytelność kodu. Łatwość nauki, zorientowanie na obiektowość, minimalistyczna składnia oraz bogaty pakiet wszechstronnych bibliotek to nie jedyne cechy charakterystyczne Pythona. Podczas kursu poznasz również Django Framework za pomocą którego nauczysz się programować aplikacje Internetowe uruchamiane z dowolnej przeglądarki.

Git
MySQL
Python
django
Wybrane technologie front-end: HTML, CSS, JS, jQ
Dowiedz się więcej
Back–end Developer

Back-end to silnik aplikacji, czyli wszystko to, co działa po stronie serwera, ale bez czego aplikacja nie mogłaby wykonywać określonych operacji. Programiści back-end projektują mechanizmy, na podstawie których funkcjonuje cała aplikacja.

MySQL
Java
Spring
Python
HTML
CSS
Dowiedz się więcej

Nasi trenerzy to praktycy mający doświadczenie dydaktyczne.

Poznaj naszych trenerów – to nie tylko świetni programiści, ale i praktycy, którzy rzetelnie i w prosty sposób przekażą Ci swoją wiedzę i nauczą cię programowania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Patroni medialni