Programowanie

W zależności od tego czy lubisz pracować z wizualną częścią strony internetowej, czy z jej silnikiem, wybierz odpowiedni dla siebie kurs. Warsztaty odbywają się w kilku miastach, w różnych terminach. Sprawdź szczegóły.

Android Developer

Naucz się programować od podstaw kreatywne aplikacje na platformę Android wykorzystując język programowania Java. Zaprogramuj i opublikuj nowoczesne aplikacje mobilne na tablety, smartphon-y i telewizory, które w przyszłości będą się cieszyły popularnością.

Android
Java
Android Studio
SQLite
Google Play
git
Dowiedz się więcej
Analityk danych

W dynamicznie rozwijającym się świecie IT analityk danych to osoba, która nie tylko gromadzi i analizuje dane w celu przygotowania strategii biznesowych i planów marketingowych firm, ale również wykorzystuje narzędzia programistyczne i współpracujez zespołami deweloperskimi. Ten kurs pozwoli zmniejszyć dystans pomiędzy pracą analityka i programisty. Ponadto, uczestnicy będą mogli lepiej zrozumieć wykorzystanie narzędzi analitycznych w środowisku języka produkcyjnego. 3 tygodniowa nauka on line przed rozpoczęciem kursu usystematyzuje umiejętności pracy z zaawansowanym Excelem.

MySQL
Git
Python
Zaawansowany MS Excel
Dowiedz się więcej
Back–end Developer

Back-end to silnik aplikacji, czyli wszystko to, co działa po stronie serwera, ale bez czego aplikacja nie mogłaby wykonywać określonych operacji. Programiści back-end projektują mechanizmy, na podstawie których funkcjonuje cała aplikacja.

MySQL
Java
Spring
Python
HTML
CSS
Dowiedz się więcej

Nasi trenerzy to praktycy mający doświadczenie dydaktyczne.

Poznaj naszych trenerów – to nie tylko świetni programiści, ale i praktycy, którzy rzetelnie i w prosty sposób przekażą Ci swoją wiedzę i nauczą cię programowania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Patroni medialni