Czego się nauczysz?

Na kursie poznasz cały proces tworzenia oprogramowania od warstwy wizualnej po mechanizm (silnik) strony. Dzięki pracy warsztatowej na  konkretnym przykładzie nauczysz się jak efektywne przełożyć  model biznesowy na aplikację webową. Zaczniesz komunikować się  w sposób zrozumiały dla programistów. Poznasz narzędzia pozwalające na współpracę z programistami.

Program
Jak przygotować wymagania funkcjonalne i wizualne aplikacji aby zlecić je zespołowi tworzącemu aplikację?

Współpracujesz z działem IT bądź chcesz mu zlecić wykonanie projektu, jednak nie do końca wiesz jak opisać swoje wymagania funkcjonalne, aby było to jasne dla programisty, a efekt zgodny z oczekiwaniami biznesowymi? Na kursie dowiesz się jak to zrobić! Co więcej poznasz podstawy programowania, które ułatwią Ci znacząco komunikację z zespołem programistycznym.

Wskazówki do przygotowania budżetu projektu?

Budżet – słowo kluczowe każdego projektu. Dowiesz się w jaki sposób programiści wyceniają swoją pracę i dlaczego wybrana technologia może nawet kilkakrotnie zwiększyć koszty. Poznasz nowe trendy w projektowaniu aplikacji,  aby ocenić kiedy warto je zastosować. Zrozumiesz dlaczego warto przeznaczyć budżet na działania UX, Marketing Automation, testowanie aplikacji.

Przygotowanie strony pod SEO i Marketing Automation.

Pamiętaj, że budując stronę tworzysz ją dla jej Użytkowników, dlatego kluczową kwestią jest wnikliwe zbadanie i przetestowanie jaka powinna być użyteczność strony zanim podejmie pracę grafik czy programista. Responsywność czy bootstrap, nie będą już dla Ciebie problemem. SEO – dowiesz się o najważniejszych założeniach pozycjonowania stron – jakich błędów unikać, na co zwrócić szczególną uwagę. Wyjaśnimy w jakich projektach i dlaczego Marketing Automation jest niezbędny.

Kurs adresowany jest dla osób pracujących lub planujących rozpoczęcie pracy w branży IT na stanowiskach:
  • project manager
  • product manager
  • specjalista ds. sprzedaży w IT
  • analityk biznesowy
  • kierownik projektu IT
  • rekruter IT

Case study – w metodologii boot camp stawiamy na praktykę. Pracujesz nad konkretnym problemem, wykorzystujesz na bieżąco wiedzę którą zdobywasz. Kończąc kurs widzisz na ekranie swojego laptopa jakie masz nowe umiejętności.

 

Co po kursie?

Koniec kursu to dopiero początek!
Nie bój się, nie zostawiamy Cię na pożarcie rekruterom. Otrzymasz od nas wsparcie w szukaniu stażu/pracy. Należąc do Klubu Absolwentów Reaktor PWN, będziesz w kontakcie z trenerami i innymi uczestnikami kursu. Możemy też się pochwalić już, że ponad 80% absolwentów kursu Reaktor znalazło pracę w branży IT.

Koszt Kursu

3936 zł

koszt obejmuje 32h zajęć = 123 zł/h

Kurs obejmuje 32 godziny warsztatów + bezpłatny dostęp do e-booków IT Wydawnictwa PWN w cenie!

 

Podana cena jest kwotą brutto, zawiera 23% VAT.

Przy zgłoszeniu do 24 września rabat 10%.

Zajęcia odbywają się w Warszawie, w dniach: 15-16.10 i 22-23.10 godz. 9:00-17:00

SPRAWDŹ, JAK MOŻESZ ZAPŁACIĆ ZA KURS

Lokalizacje
i terminy

Wybierając termin weź pod uwagę, że 3 tygodnie przed warsztatami rozpoczyna się Rozgrzewka przed kursem.

Warszawa

15 października - 23 października 2019
Tryb dzienny
KURS ZAKOŃCZONY

Patroni medialni