Czego się nauczysz?

Web Developer to zawód, w którym łączysz umiejętności potrzebne zarówno w pracy Front-end jak i Back-end Developera. Podczas kursu nauczysz się  zaimplementować stronę internetową, zaprojektujesz jej zaplecze.

Program
Projektować i implementować strony internetowe

Nauczysz się sprawnie wykorzystywać możliwości dostarczane przez JavaScript, CSS i jQuery, tak by projektowana strona stała się przyjazna, zrozumiała i efektowna w oczach odbiorcy. Poznasz strukturę budowy strony zgodnej z obowiązującymi standardami, tak by pozycjonowanie przynosiło wymierne efekty. Zrozumiesz jak budować strony by były zgodne
z urządzeniami mobilnymi.

Implementować zaplecze zasilające stronę internetową

Nauczysz się projektować dynamiczne strony internetowe w oparciu o najbardziej popularny
i rozpoznawalny język technologii Web tj. PHP. Poznasz asynchroniczne metody funkcjonowania strony w obszarze wymiany danych. Zrozumiesz na czym polega obsługa błędów i dlaczego jest ona tak bardzo istotna. Zaprezentujemy Ci mechanizm obsługi transakcji zapytań do bazy danych z poziomu plików skryptowych. Zdobędziesz wiedzę umożliwiającą implementowanie stron internetowych według własnego projektu oraz dedykowanych założeń funkcjonalnych.

Komunikować z bazą danych MySQL, projektowanie relacyjnych struktur danych oraz zarządzanie danymi

Nauczysz się konstruować zapytania SQL do prostych do bardziej złożonych. Zrozumiesz zasadę relacyjności danych. Poznasz metody zapewniające integralność danych oraz dobre praktyki w zarządzaniu danymi. Wiedza, którą zdobędziesz umożliwi Ci pisanie skryptów PHP, które pobierają, wstawiają oraz aktualizują dane.

Budować strony w modelu systemu szablonów

Poznasz model budowy stron zachowując strukturę oddzielenia warstwy prezentacji danych (kod HTML) od warstwy logiki (kodu PHP). Zrozumiesz zalety stosowania szablonów dzięki możliwościom wprowadzania elastycznych zmian w wyglądzie strony i jej funkcjonowaniu.

Jakie poznasz technologie?

 • HTML5
 • CSS
 • BOOTSTRAP
 • JavaScript
 • jQuery
 • PHP
 • Smarty
 • MySQL
 • GIT
 • SEO
 • AJAX

Robert Wasik

Mentor kursu, Web Developer

Programista technologii Web. Wieloletni lider przy tworzeniu zintegrowanych systemów klasy ERP, EOD oraz dedykowanych projektów e-Commerce wdrażanych na rynki międzynarodowe. Z zamiłowania do programowania twórca autorskich portali społecznościowych, sklepów oraz rozwiązań CMS. Swoją pasją do realizacji twórczych implementacji, skutecznie inspiruje i wspiera debiutantów programowania.

Nasi trenerzy to praktycy mający doświadczenie dydaktyczne

Poznaj naszych trenerów – to nie tylko świetni programiści, ale i trenerzy którzy wiedzą jak nauczyć Cię programowania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Zgłoszenie on-line / telefon

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą.

2. Test predyspozycji on-line

Aby jak najlepiej dopasować kurs do Twoich potrzeb, sprawdzimy, na jakim poziomie jest Twoja wiedza, oraz określimy Twoje predyspozycje zawodowe. Chcemy, żebyś uczył się tego, w czym będziesz najlepszy.

3. Rozmowa telefoniczna

Po otrzymaniu i sprawdzeniu testu zadzwonimy do Ciebie, żeby omówić wyniki
i porozmawiać o szczegółach kursu.

4. Podpisanie umowy na kurs

Jak przebiega kurs?

Rozgrzewka przed kursem

Ten etap zaczyna się już 3 tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Otrzymasz od nas materiały do samodzielnej nauki online. Po każdym tygodniu będziesz wykonywać zadania, które sprawdzą poziom Twojej wiedzy. Materiał stanowi podstawę merytoryczną do rozpoczęcia kursu.

Kurs

Szykuj się na intensywną naukę przez 30 dni, 8 godzin na dobę. Na bieżąco będziemy weryfikować, czy udało Ci się opanować nowe umiejętności, a nasi trenerzy pomogą i zmotywują Cię na każdym etapie kursu.

Ostatni dzień kursu to warsztat z trenerem kariery, którego celem jest przygotowanie Cię do rozmowy rekrutacyjnej i aktywnego poszukiwania pracy.

Warsztat z trenerem kariery

Podczas kursu odbędą się także spotkania z rekruterami z branży IT, którzy pomogą Ci przygotować profesjonalne CV i doradzą, co zrobić, żeby znaleźć pracę w tym sektorze.

Dzień kariery

Tego dnia odbywa się uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia kursu, prezentacja najlepszych projektów oraz spotkania z rekruterami IT z firmy Hays Poland oraz firmami partnerskimi.

Co po kursie?

Koniec kursu to dopiero początek!
Nie bój się, nie zostawiamy Cię na pożarcie rekruterom. Otrzymasz od nas wsparcie w szukaniu stażu/pracy. Należąc do Klubu Absolwentów Reaktor PWN, będziesz w kontakcie z trenerami i innymi uczestnikami kursu.

Koszt Kursu

9840 zł

koszt obejmuje 240h zajęć = 41 zł/h

Bezpłatny dostęp do e-booków IT Wydawnictwa PWN w cenie!

SPRAWDŹ, JAK MOŻESZ ZAPŁACIĆ ZA KURS

Lokalizacje
i terminy

Wybierając termin weź pod uwagę, że 3 tygodnie przed warsztatami rozpoczyna się Rozgrzewka przed kursem.

Warszawa

19 maja - 28 października 2018
Tryb weekendowy

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nasi partnerzy

Patroni medialni