Czego się nauczysz?

Zacznij naukę fundamentów programowania od języka Python, którego filozofia kładzie nacisk na produktywność programisty i czytelność kodu. Łatwość nauki, zorientowanie na obiektowość, minimalistyczna składnia oraz bogaty pakiet wszechstronnych bibliotek to nie jedyne cechy charakterystyczne Pythona. Podczas kursu poznasz również Django Framework za pomocą którego nauczysz się programować aplikacje Internetowe uruchamiane z dowolnej przeglądarki.

Program
Projektowanie i implementacja nowoczesnych baz danych

Poznasz składnię języka SQL oraz nauczysz się tworzyć własne procedury, funkcje i widoki, które zwiększą efektywność oraz poprawią bezpieczeństwo baz danych. Zastosujesz w praktyce automatyzację procesów, która spowoduje, że Twoje bazy danych będą bardziej integralne i dostosowane do wyspecyfikowanych wymagań.

Programowanie aplikacji w języku Python

Zdobędziesz wiedzę na temat kluczowych koncepcji języka Python przy pomocy których będziesz mógł implementować silniki zarówno aplikacji webowych jak i większych systemów oprogramowania. Poznasz w praktyce techniki programowania zorientowanego na obiektowość, wydajność i bezpieczeństwo. Zdobyta wiedza pozwoli Ci rozpocząć pracę nad własnymi aplikacjami i jednocześnie zapewni solidne podstawy do dalszego rozwijania umiejętności.

Programowanie aplikacji webowych w Django Framework

Nauczysz się programować nowoczesne aplikacje webowe wykorzystując poznany język Python w połączeniu z Django Framework. Poznasz techniki tworzenia kodu aplikacji w taki sposób, aby był zarówno optymalny dla kompilatora jak i czytelny dla innych deweloperów oprogramowania. Efekty pracy na kursie będziesz mógł wystawić na wirtualny świat sieci Internet w postaci aplikacji webowej.

Praca zdalna i współpraca

Praca w grupie jest codziennym obowiązkiem na stanowisku dewelopera oprogramowania. W tym kursie nauczysz się jak korzystać z narzędzi umożliwiających i ułatwiających współpracę i kontrolę wersji oprogramowania zarówno w dużych jak i mniejszych projektach.

Jakie poznasz technologie?

Wybrane technologie front-end: HTML, CSS, JS, jQ

Git

MySQL

Python

django

 

 

Michał Kruczkowski

Mentor kursu, Python Developer

Mentor kursu, trener, którego pasją jest rozwój i praktyczna implementacja metod sztucznej inteligencji. Przez wiele lat uczestniczył w projektach informatycznych we współpracy z takimi partnerami, jak: Atos, General Electric, NASK, IPI PAN. Jest wymagającym trenerem, który dąży do tego, żeby każdy, kto ukończy jego szkolenie, potrafił samodzielnie rozwijać swoje umiejętności.

Nasi trenerzy to praktycy mający doświadczenie dydaktyczne.

Poznaj naszych trenerów – to nie tylko świetni programiści, ale i trenerzy którzy wiedzą jak nauczyć Cię programowania.

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Zgłoszenie on-line / telefon

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą.

2. Test predyspozycji on-line

Aby jak najlepiej dopasować kurs do Twoich potrzeb, sprawdzimy, na jakim poziomie jest Twoja wiedza, oraz określimy Twoje predyspozycje zawodowe. Chcemy, żebyś uczył się tego, w czym będziesz najlepszy.

3. Rozmowa telefoniczna

Po otrzymaniu i sprawdzeniu testu zadzwonimy do Ciebie, żeby omówić wyniki
i porozmawiać o szczegółach kursu.

4. Podpisanie umowy na kurs

Jak przebiega kurs?

Rozgrzewka przed kursem

Ten etap zaczyna się już trzy tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Otrzymasz od nas materiały do samodzielnej nauki online. Po każdym tygodniu będziesz wykonywać zadania, które sprawdzą poziom Twojej wiedzy. Materiał stanowi podstawę merytoryczną do rozpoczęcia kursu.

Kurs

Szykuj się na intensywną naukę. Na bieżąco będziemy weryfikować, czy udało Ci się opanować nowe umiejętności, a nasi trenerzy pomogą i zmotywują Cię na każdym etapie kursu.

 

Warsztat z trenerem kariery

Podczas kursu odbędą się także spotkania z rekruterami z branży IT, którzy pomogą Ci przygotować profesjonalne CV i doradzą, co zrobić, żeby znaleźć pracę w tym sektorze.

Dzień Kariery

Tego dnia odbywa się uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia kursu, prezentacja najlepszych projektów.

Co po kursie?

Koniec kursu to dopiero początek!
Nie bój się, nie zostawiamy Cię na pożarcie rekruterom. Otrzymasz od nas wsparcie w szukaniu stażu/pracy. Należąc do Klubu Absolwentów Reaktor PWN, będziesz w kontakcie z trenerami i innymi uczestnikami kursu. Możemy też się pochwalić już, że ponad 80% absolwentów kursu Reaktor znalazło pracę w branży IT.

Koszt Kursu

5535 zł

koszt obejmuje 150h zajęć = 36.90 zł/h

SPRAWDŹ, JAK MOŻESZ ZAPŁACIĆ ZA KURS

Lokalizacje
i terminy

Wybierając termin weź pod uwagę, że 3 tygodnie przed warsztatami rozpoczyna się Rozgrzewka przed kursem.

Warszawa

27 października - 27 stycznia 2019
Tryb weekendowy
KURS ZAKOŃCZONY
24 listopada - 10 lutego 2019
Tryb weekendowy
KURS ZAKOŃCZONY
02 marca - 19 maja 2019
Tryb weekendowy
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
08 kwietnia - 16 maja 2019
Tryb dzienny
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
18 maja - 28 lipca 2019
Tryb weekendowy
24 czerwca - 23 lipca 2019
Tryb dzienny
17 sierpnia - 15 grudnia 2019
Tryb weekendowy
01 października - 28 października 2019
Tryb dzienny
19 października - 08 marca 2020
Tryb weekendowy

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Patroni medialni