Czego się nauczysz?

Zacznij naukę fundamentów programowania od języka Python, którego filozofia kładzie nacisk na produktywność programisty i czytelność kodu. Łatwość nauki, zorientowanie na obiektowość, minimalistyczna składnia oraz bogaty pakiet wszechstronnych bibliotek to nie jedyne cechy charakterystyczne Pythona. Podczas kursu poznasz również Django Framework za pomocą którego nauczysz się programować aplikacje Internetowe uruchamiane z dowolnej przeglądarki.

Program
Projektowanie i implementacja nowoczesnych baz danych

Poznasz składnię języka SQL oraz nauczysz się tworzyć własne procedury, funkcje i widoki, które zwiększą efektywność oraz poprawią bezpieczeństwo baz danych. Zastosujesz w praktyce automatyzację procesów, która spowoduje, że Twoje bazy danych będą bardziej integralne i dostosowane do wyspecyfikowanych wymagań.

Programowanie aplikacji w języku Python

Zdobędziesz wiedzę na temat kluczowych koncepcji języka Python przy pomocy których będziesz mógł implementować silniki zarówno aplikacji webowych jak i większych systemów oprogramowania. Poznasz w praktyce techniki programowania zorientowanego na obiektowość, wydajność i bezpieczeństwo. Zdobyta wiedza pozwoli Ci rozpocząć pracę nad własnymi aplikacjami i jednocześnie zapewni solidne podstawy do dalszego rozwijania umiejętności.

Programowanie aplikacji webowych w Django Framework

Nauczysz się programować nowoczesne aplikacje webowe wykorzystując poznany język Python w połączeniu z Django Framework. Poznasz techniki tworzenia kodu aplikacji w taki sposób, aby był zarówno optymalny dla kompilatora jak i czytelny dla innych deweloperów oprogramowania. Efekty pracy na kursie będziesz mógł wystawić na wirtualny świat sieci Internet w postaci aplikacji webowej.

Praca zdalna i współpraca

Praca w grupie jest codziennym obowiązkiem na stanowisku dewelopera oprogramowania. W tym kursie nauczysz się jak korzystać z narzędzi umożliwiających i ułatwiających współpracę i kontrolę wersji oprogramowania zarówno w dużych jak i mniejszych projektach.

Jakie poznasz technologie?

Wybrane technologie front-end: HTML, CSS, JS, jQ

Git

MySQL

Python

django

 

 

Co po kursie?

Koniec kursu to dopiero początek!
Nie bój się, nie zostawiamy Cię na pożarcie rekruterom. Otrzymasz od nas wsparcie w szukaniu stażu/pracy. Należąc do Klubu Absolwentów Reaktor PWN, będziesz w kontakcie z trenerami i innymi uczestnikami kursu. Możemy też się pochwalić już, że ponad 80% absolwentów kursu Reaktor znalazło pracę w branży IT.

Koszt Kursu

6888 zł

koszt obejmuje 150h zajęć = 45.92 zł/h

Szkolenie zawiera 144h warsztatów + 6h konsultacji.

SPRAWDŹ, JAK MOŻESZ ZAPŁACIĆ ZA KURS

Lokalizacje
i terminy

Wybierając termin weź pod uwagę, że 3 tygodnie przed warsztatami rozpoczyna się Rozgrzewka przed kursem.

Warszawa

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Patroni medialni