Czego się nauczysz?

Poznasz składnię języka SQL oraz nauczysz się praktyk projektowania baz danych pozwalających agregować, przetwarzać i prezentować duże zbiory danych (Big Data) oraz tworzyć własne procedury, funkcje i widoki, które zwiększą efektywność oraz poprawią bezpieczeństwo baz danych. Zastosujesz w praktyce automatyzację procesów, która spowoduje, że Twoje bazy danych będą integralne i dostosowane do wyspecyfikowanych wymagań.

Będzie to idealny krok, którym możesz zacząć swoją karierę w IT.

Program
I stopień MySQL - poziom podstawowy

Poznasz podstawy strukturalnego języka zapytań (SQL – Structured Query Language) wykorzystywanego do budowania i modyfikacji nowoczesnych baz danych. Na podstawie mechanizmów systemu MySQL nauczysz się projektować warstwę utrwalania, prezentacji i eksploracji dużych zbiorów danych.

II stopień MySQL - dla specjalistów i analityków

Nauczysz się konstruować zapytania SQL do rozwiązywania zaawansowanych zadań analitycznych takich jak eksploracja dużych zbiorów danych, analizy jakościowe i ilościowe oraz rachunki statystyczne. Poznasz praktyki pozwalające na optymalizację i automatyzację zapytań SQL. Wszystkie poznawane podczas kursu zagadnienia będziesz mógł przetestować na rzeczywistych przykładach baz danych.

III stopień MySQL - bazy danych dla administratorów

Zaawansowane techniki pracy administratorów baz danych obejmujące instalację, konfigurację i utrzymanie systemu MySQL. Wykorzystując poznane podczas kursu zagadnienia będziesz mógł z powodzeniem utworzyć zaawansowaną bazę danych, opublikować ją na serwerze zdalnym oraz przypisać do niej użytkowników o różnych uprawnieniach. Poznasz techniki zabezpieczania baz danych przed nieoczekiwaną utratą danych. Nauczysz się integrować dane pochodzące z wielu heterogenicznych źródeł.

Terminy i ceny
I stopień 4.11 – 27.11 – 990 zł netto
II stopień 2.12 – 18.12 – 990 zł netto
III stopień 2.12 – 18.12 – 990 zł netto

 

32h Kursu pod okiem Trenera (9 spotkań) + 1 tydzień Rozgrzewki

Jakie poznasz technologie?

MySQL

MySQL Workbench

Co po kursie?

Koniec kursu to dopiero początek!
Nie bój się, nie zostawiamy Cię na pożarcie rekruterom. Otrzymasz od nas wsparcie w szukaniu stażu/pracy. Należąc do Klubu Absolwentów Reaktor PWN, będziesz w kontakcie z trenerami i innymi uczestnikami kursu. Możemy też się pochwalić już, że ponad 80% absolwentów kursu Reaktor znalazło pracę w branży IT.

Lokalizacje
i terminy

Wybierając termin weź pod uwagę, że 3 tygodnie przed warsztatami rozpoczyna się Rozgrzewka przed kursem.

Warszawa

07 października - 23 października 2019
Tryb dzienny
KURS ZAKOŃCZONY
04 listopada - 27 listopada 2019
Tryb dzienny
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
02 grudnia - 18 grudnia 2019
Tryb dzienny

Patroni medialni