Czego się nauczysz?

Na kursie nauczysz się od podstaw tworzenia stron internetowych korzystając z WordPress  oraz poznasz interaktywne możliwości  programowania w języku  JavaScript z wykorzystaniem  CSS3 i Angulara.  Po intensywnym kursie jesteś dobrze przygotowany aby zacząć pracę jako junior Front-end Developer.

Program
Nowoczesny interfejsy

Poznasz możliwości tworzenia dynamicznych i interaktywnych interfejsów, które przekształcają statyczną stronę www w animowane zdarzenia zwiększając jeszcze bardziej atrakcyjność strony. Zapoznasz się z biblioteką jQuery używaną przez miliony witryn internetowych wykorzystując jej zaawansowane możliwości, a tym samym dołączając do ogromnej społeczności programistów WWW.

Wiele urządzeń i jedna strona

Nauczysz się wykorzystywać komponenty jednego z najbardziej popularnego frameworka front-end tj. Bootstrap, które bez trudu wykorzystasz w projektach stron www. Poznasz możliwości tworzenia responsywnych stron internetowych, które dynamicznie adaptują się do środowiska, w którym są uruchamiane tj. smartfon, tablet, telewizor lub zwykły komputer.

Angular

Aplikacje jednostronicowe to coraz częściej spotykany zwrot przy projektowaniu stron internetowych. Poznasz szerokie możliwości aplikacji działających po stronie klienta, w których nie występują pełne przeładowania. Angular ze względu na swój nowoczesny projekt, bogate możliwości i doskonałą wydajność stał się idealnym narzędziem do tworzenia projektów działających na platformie języka JavaScript.

Programowanie asynchroniczne

Zapoznasz się z tworzeniem szybkich i skalowalnych aplikacji, dzięki mechanizmom udostępnionych przez Node.js. Technologia dzięki której aplikacje działające w czasie rzeczywistym są nowością w sieci. Node.js to platforma dla aplikacji JavaScript, który zawiera także podstawowy zestaw modułów dla wielu rodzajów operacji, które nauczymy Cię wykonywać.

GitHub i WordPress

GitHub

Na kursie Front End Developer dowiesz się, jak korzystać z repozytorium GitHub oraz utworzysz pierwsze projekty, które będą stanowiły Twoje portfolio – ważne przy ubieganiu się o pracę jako Front-end Junior Developer.

 

WordPress

Poznasz możliwości jakie oferuje jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Zapoznasz się z podstawową konfiguracją oraz niezbędnymi działaniami administracyjnymi. Zainstalujesz wtyczki, wykorzystasz widżety, zdefiniujesz menu oraz zbudujesz własną stronę w oparciu o zdefiniowane strony i wpisy.

Jakie poznasz technologie?

GIT

HTML5

CSS3

Bootstrap

JavaScript ES6

jQuery

Node.js

Angular

WordPress

Co po kursie?

Koniec kursu to dopiero początek!
Nie bój się, nie zostawiamy Cię na pożarcie rekruterom. Otrzymasz od nas wsparcie w szukaniu stażu/pracy. Należąc do Klubu Absolwentów Reaktor PWN, będziesz w kontakcie z trenerami i innymi uczestnikami kursu. Możemy też się pochwalić już, że ponad 80% absolwentów kursu Reaktor znalazło pracę w branży IT.

Koszt Kursu

5535 zł

koszt obejmuje 180h zajęć = 30.75 zł/h

Bezpłatny dostęp do e-booków IT Wydawnictwa PWN w cenie!

Kurs obejmuje 120 godzin warsztatów + 60 godzin nauki indywidualnej on-line pod okiem mentora.

SPRAWDŹ, JAK MOŻESZ ZAPŁACIĆ ZA KURS

Lokalizacje
i terminy

Wybierając termin weź pod uwagę, że 3 tygodnie przed warsztatami rozpoczyna się Rozgrzewka przed kursem.

Warszawa

 • Ile trwa kurs?

  Każdy kurs to 15 dni intensywnej nauki, 8 godzin dziennie,  razem to aż 120 godzin warsztatów. Możesz wybrać kurs weekendowy lub dzienny. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczyć się programowania od podstaw! Kurs rozpoczyna się od Rozgrzewki przed kursem, która trwa  3 tygodnie zanim zaczną się warsztaty. To czas na zdobycie podstawowej wiedzy teoretycznej do nauki programowania.  Otrzymasz od nas materiały do samodzielnej nauki online. Po każdym tygodniu będziesz wykonywać zadania, które sprawdzą poziom zdobytej wiedzy. Materiał stanowi podstawę merytoryczną do rozpoczęcia kursu.

 • Kto może wziąć udział w kursie?

  Każdy, kto w  krótkim czasie chce zdobyć nowy zawód Front–end Developera. Nieważne, czy jesteś sprzedawcą, czy inżynierem, Ty też możesz wziąć udział w kursie. Kursy prowadzone są od podstaw, także zapraszamy osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z programowaniem, ale chciałyby się tego nauczyć i zacząć pracować jako programiści. Czekamy na osoby  z wykształceniem technicznym, ale także na humanistów.

  Zanim trafisz na zajęcia otrzymasz od nas test, który sprawdzi, czy masz predyspozycje do nauki programowania.

  Ważna jest umiejętność logicznego myślenia, wytrwałość i gotowość do bardzo intensywnej nauki.

 • Jak zapłacić za kurs?

  Najczęstszą formą płatności za kurs jest finansowanie własne, podzielone na 3 raty.

  1230 zł I rata – bezzwrotna opłata wpisowa za udział w kursie, płatna przy podpisaniu umowy.

  2152 zł 50 gr II rata – płatna w dniu rozpoczęcia kursu czyli pierwszego dnia „Rozgrzewki przed kursem”.

  2152 zł 50 gr III rata -płatna do 3 tygodnia/weekendu kursu.

  Istnieje także możliwość sfinansowania kursu kredytem na usługi edukacyjne, napisz do nas w tej sprawie na maila reaktor@pwn.pl

  Informujemy także, że od lipca Reaktor PWN został wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod nr 2.14/00314/2017

 • Który kurs wybrać back-end czy front-end?

  Pracując jako Front-end Developer zajmujesz się wizualną częścią stron internetowych, gier,  newsletterów,  cięciem projektów graficznych do postaci HTML-a, optymalizacją aplikacji pod kątem SEO, wprowadzaniem responsywności stron.

  Back-end natomiast  to silnik aplikacji, czyli wszystko to, czego nie widzisz na monitorze, ale bez czego aplikacja nie byłaby w stanie wykonywać określonych operacji. Programiści back-end projektują mechanizmy, na podstawie których funkcjonuje cała aplikacja.

   

 • Jakie są szanse na pracę po zakończeniu kursu?

  Dzięki współpracy Reaktor PWN z Partnerem Rekrutacyjnym firmą Hays oraz firmami zatrudniającymi programistów – bardzo duże. Po ukończeniu kursu nie zostawimy Cię samego (-ej) – gwarantujemy zaproszenie na interview i udział w procesie rekrutacji prowadzonej przez naszych Partnerów.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Patroni medialni