Czego się nauczysz?

Pracując jako Front-end Developer zajmujesz się wizualną częścią stron internetowych, gier, newsletterów, cięciem projektów graficznych do postaci HTML, optymalizacją aplikacji pod kątem SEO, wprowadzaniem responsywności do stron internetowych.

Program
Tworzyć strony internetowe na podstawie dowolnych projektów graficznych

Wykorzystując odpowiednie narzędzia, na podstawie przesłanych przez designera plików graficznych stworzysz stronę identyczną jak na projekcie, mając na uwadze optymalizację pod kątem SEO.

Dodać responsywność, aby stworzyć mobilną wersję strony

Kto w dzisiejszych czasach nie korzysta z Internetu w swoim smartfonie? Posiadanie strony internetowej wyglądającej poprawnie na urządzeniach mobilnych to pewnego rodzaju standard. Po kursie będziesz mógł dodać responsywność do dowolnej strony internetowej.

Stworzyć aplikację webową wykorzystującą najnowsze frameworki

Nowe frameworki ulepszają proces tworzenia aplikacji webowych. Tworzenie aplikacji bez frameworku to trudny i żmudny proces, dlatego warto, abyś poznał kilka frameworków i przyspieszył znacząco proces tworzenia strony internetowej.

Przygotować interesujące portfolio swoich projektów

Portfolio to pewnego rodzaju wizytówka dla developera, dlatego podczas kursu zrobisz: od podstaw stronę internetową, grę internetową opierającą się na elementach w DOMie, sklep internetowy,  wykorzystując bibliotekę Angular 2, narzędzia Webpack + angular-cli, kreator koszulek.

Jakie poznasz technologie?

Front-end to 3 technologie:

 • HTML (XHTML oraz HTML 5)
 • CSS (CSS 2.1 oraz CSS 3)
 • JavaScript (DOM, BOM oraz Core)

Piotr Kowalski

Mentor kursu, Front–end Developer

Mentor kursu, trener, kierownik Działu Aplikacji Webowych w Cyfrowym Polsacie, JavaScript Ninja, Mac lover, Open source fan. Organizator WarsawJS – inicjatywy zrzeszającej warszawskich programistów JavaScript. YouTuber, Clean code evangelist, speaker, autor bibliotek w npm, wieloletni blogger.

Obejrzyj film od Mentora kursu

Przekonaj się, że udział w kursie Front-end Developer to właściwy wybór.

Nasi trenerzy to praktycy mający doświadczenie dydaktyczne

Poznaj naszych trenerów – to nie tylko świetni programiści, ale i trenerzy którzy wiedzą jak nauczyć Cię programowania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Zgłoszenie on-line / telefon

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą.

2. Test predyspozycji on-line

Aby jak najlepiej dopasować kurs do Twoich potrzeb, sprawdzimy, na jakim poziomie jest Twoja wiedza, oraz określimy Twoje predyspozycje zawodowe. Chcemy, żebyś uczył się tego, w czym będziesz najlepszy.

3. Rozmowa telefoniczna

Po otrzymaniu i sprawdzeniu testu zadzwonimy do Ciebie, żeby omówić wyniki
i porozmawiać o szczegółach kursu.

4. Podpisanie umowy na kurs

Jak przebiega kurs?

Rozgrzewka przed kursem

Ten etap zaczyna się już 3 tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Otrzymasz od nas materiały do samodzielnej nauki online. Po każdym tygodniu będziesz wykonywać zadania, które sprawdzą poziom Twojej wiedzy. Materiał stanowi podstawę merytoryczną do rozpoczęcia kursu.

Kurs

Szykuj się na intensywną naukę przez 30 dni, 8 godzin na dobę. Na bieżąco będziemy weryfikować, czy udało Ci się opanować nowe umiejętności, a nasi trenerzy pomogą i zmotywują Cię na każdym etapie kursu.

Ostatni dzień kursu to warsztat z trenerem kariery, którego celem jest przygotowanie Cię do rozmowy rekrutacyjnej i aktywnego poszukiwania pracy.

Warsztat z trenerem kariery

Podczas kursu odbędą się także spotkania z rekruterami z branży IT, którzy pomogą Ci przygotować profesjonalne CV i doradzą, co zrobić, żeby znaleźć pracę w tym sektorze.

Dzień kariery

Tego dnia odbywa się uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia kursu, prezentacja najlepszych projektów oraz spotkania z rekruterami IT z firmy Hays Poland oraz firmami partnerskimi.

Co po kursie?

Koniec kursu to dopiero początek!
Nie bój się, nie zostawiamy Cię na pożarcie rekruterom. Otrzymasz od nas wsparcie w szukaniu stażu/pracy. Należąc do Klubu Absolwentów Reaktor PWN, będziesz w kontakcie z trenerami i innymi uczestnikami kursu. Możemy też się pochwalić już, że ponad 80% absolwentów kursu Reaktor znalazło pracę w branży IT.

Koszt Kursu

9840 zł

koszt obejmuje 240h zajęć = 41 zł/h

Bezpłatny dostęp do e-booków IT Wydawnictwa PWN w cenie!

SPRAWDŹ, JAK MOŻESZ ZAPŁACIĆ ZA KURS

Lokalizacje
i terminy

Wybierając termin weź pod uwagę, że 3 tygodnie przed warsztatami rozpoczyna się Rozgrzewka przed kursem.

 • Ile trwa kurs?

  Każdy kurs to 30 dni intensywnej nauki, 8 godzin dziennie,  razem to aż 240 godzin warsztatów. Możesz wybrać kurs weekendowy lub dzienny. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczyć się programowania od podstaw! Kurs rozpoczyna się od Rozgrzewki przed kursem, która trwa  3 tygodnie zanim zaczną się warsztaty. To czas na zdobycie podstawowej wiedzy teoretycznej do nauki programowania.  Otrzymasz od nas materiały do samodzielnej nauki online. Po każdym tygodniu będziesz wykonywać zadania, które sprawdzą poziom zdobytej wiedzy. Materiał stanowi podstawę merytoryczną do rozpoczęcia kursu.

 • Kto może wziąć udział w kursie?

  Każdy kto w  krótkim czasie chce zdobyć nowy zawód Front–end Developera. Nieważne, czy jesteś sprzedawcą, czy inżynierem, Ty też możesz wziąć udział w kursie. Kursy prowadzone są od podstaw, także zapraszamy osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z programowaniem, ale chciałyby się tego nauczyć i zacząć pracować jako programiści. Czekamy na osoby  z wykształceniem technicznym, ale także na humanistów.

  Zanim trafisz na  zajęcia otrzymasz od nas test predyspozycji, który sprawdzi, czy masz predyspozycje do nauki programowania.

  Ważna jest umiejętność logicznego myślenia, wytrwałość i gotowość do bardzo intensywnej nauki.

 • Jak zapłacić za kurs?

  Najczęstszą formą płatności za kurs jest finansowanie własne, podzielone na 3 raty.

  1230 zł I rata – bezzwrotna opłata wpisowa za udział w kursie, płatna przy podpisaniu umowy.

  4305 zł II rata – płatna w dniu rozpoczęcia kursu czyli pierwszego dnia „Rozgrzewki przed kursem”.

  4305 zł III rata -płatna do 3 tygodnia/weekendu kursu.

  Istnieje także możliwość sfinansowania kursu kredytem na usługi edukacyjne, napisz do nas w tej sprawie na maila reaktor@pwn.pl

  Informujemy także, że od lipca Reaktor PWN został wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod nr 2.14/00314/2017

 • Który kurs wybrać back-end czy front-end?

  Pracując jako Front-end Developer zajmujesz się wizualną częścią stron internetowych, gier,  newsletterów,  cięciem projektów graficznych do postaci HTML-a, optymalizacją aplikacji pod kątem SEO, wprowadzaniem responsywności stron.

  Back-end natomiast  to silnik aplikacji, czyli wszystko to, czego nie widzisz na monitorze, ale bez czego aplikacja nie byłaby w stanie wykonywać określonych operacji. Programiści back-end projektują mechanizmy, na podstawie których funkcjonuje cała aplikacja.

   

 • Jakie są szanse na pracę po zakończeniu kursu?

  Dzięki współpracy Reaktor PWN z Partnerem Rekrutacyjnym firmą Hays oraz firmami zatrudniającymi programistów – bardzo duże. Po ukończeniu kursu nie zostawimy Cię samego (-ej) – gwarantujemy zaproszenie na interview i udział w procesie rekrutacji prowadzonej przez naszych Partnerów.

 • Nullam pretium pellentesque blandit. In at felis in arcu rutrum egestas in nec ante. Sed at nisl id odio rutrum hendrerit eget vitae sem. Ut fermentum non tellus ut placerat. Nam fermentum mauris a aliquam ornare. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus justo ligula, fermentum ut urna sit amet, mollis venenatis mauris. Suspendisse potenti.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Patroni medialni