Czego się nauczysz?

Back-end to silnik aplikacji, czyli wszystko to co działa po stronie serwera, ale bez czego aplikacja nie byłaby w stanie wykonywać określonych operacji. Programiści back-end projektują mechanizmy na podstawie których funkcjonuje cała aplikacja.

Program
Projektować i implementować nowoczesne bazy danych

Poznasz składnię języka SQL oraz nauczysz się tworzyć własne procedury, funkcje i widoki, które zwiększą efektywność oraz poprawią bezpieczeństwo baz danych. Zastosujesz w praktyce automatyzację procesów, która spowoduje, że Twoje bazy danych będą integralne i dostosowane do wyspecyfikowanych wymagań.

Programować silnik aplikacji

Zdobędziesz wiedzę na temat kluczowych koncepcji języka Java, za pomocą których będziesz mógł implementować silniki zarówno aplikacji webowych jak i większych systemów oprogramowania. Poznasz w praktyce techniki programowania zorientowanego na obiektowość, wydajność i bezpieczeństwo. Zdobyta wiedza pozwoli Ci rozpocząć pracę nad własnymi aplikacjami i jednocześnie zapewni solidne podstawy do dalszego rozwijania umiejętności.

Poznasz dobre praktyki programowania

Korzystając z wiedzy i doświadczenia trenerów poznasz techniki tworzenia kodu aplikacji w taki sposób, aby był zarówno optymalny dla kompilatora jak i czytelny dla innych developerów oprogramowania.

Współpracować w zespole programistów

Praca w grupie jest codziennym obowiązkiem na stanowisku developera oprogramowania. W tym kursie nauczysz się, jak korzystać z narzędzi umożliwiających i ułatwiających współpracę i kontrolę wersji oprogramowania zarówno w dużych jak i mniejszych projektach.

Jakie poznasz technologie?

 • MySQL
 • Java
 • Spring
 • Hibernate
 • Wybrane technologie front – end (HTML, CSS, JS, jQ)

Co po kursie?

Koniec kursu to dopiero początek!
Nie bój się, nie zostawiamy Cię na pożarcie rekruterom. Otrzymasz od nas wsparcie w szukaniu stażu/pracy. Należąc do Klubu Absolwentów Reaktor PWN, będziesz w kontakcie z trenerami i innymi uczestnikami kursu. Możemy też się pochwalić już, że ponad 80% absolwentów kursu Reaktor znalazło pracę w branży IT.

Koszt Kursu

9840 zł

koszt obejmuje 320h zajęć = 30.75 zł/h

Kurs obejmuje 240 godzin warsztatów + 80 godzin nauki indywidualnej on-line pod okiem mentora.
Bezpłatny dostęp do e-booków
 IT Wydawnictwa PWN w cenie!

SPRAWDŹ, JAK MOŻESZ ZAPŁACIĆ ZA KURS

Lokalizacje
i terminy

Wybierając termin weź pod uwagę, że 3 tygodnie przed warsztatami rozpoczyna się Rozgrzewka przed kursem.

Warszawa

Poznań

 • Ile trwa kurs?

  Każdy kurs  to 30 dni intensywnej nauki, 8 godzin dziennie,  razem to aż 240 godzin warsztatów. Możesz wybrać kurs weekendowy lub dzienny. Uczymy od podstaw więc nie musisz mieć żadnej wiedzy, wystarczą chęci! Kurs rozpoczyna się od Rozgrzewki przed kursem, która trwa  3 tygodnie zanim zaczną się warsztaty. To czas na zdobycie podstawowej wiedzy teoretycznej do nauki programowania.  Otrzymasz od nas materiały do samodzielnej nauki online. Po każdym tygodniu będziesz wykonywać zadania, które sprawdzą poziom zdobytej wiedzy. Materiał stanowi podstawę merytoryczną do rozpoczęcia kursu.

 • Kto może wziąć udział w kursie?

  Każdy kto w krótkim czasie chce zdobyć nowy zawód JAVA Developera. Nieważne, czy jesteś sprzedawcą, czy inżynierem, Ty też możesz wziąć udział w kursie. Kursy prowadzone są od podstaw, także zapraszamy osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z programowaniem, ale chciałyby się tego nauczyć i zacząć pracować jako programiści. Czekamy na osoby z wykształceniem technicznym, ale także na humanistów.

  Zanim trafisz na  zajęcia otrzymasz od nas test predyspozycji, który sprawdzi, czy masz predyspozycje do nauki programowania.

  Ważna jest umiejętność logicznego myślenia, wytrwałość i gotowość do bardzo intensywnej nauki.

 • Który kurs wybrać front end czy back- end?

  Pracując jako Front-end Developer zajmujesz się wizualną częścią stron internetowych, gier,  newsletterów,  cięciem projektów graficznych do postaci HTML-a, optymalizacją aplikacji pod kątem SEO, wprowadzaniem responsywności stron.

  Back-end natomiast  to silnik aplikacji, czyli wszystko to, czego nie widzisz na monitorze, ale bez czego aplikacja nie byłaby w stanie wykonywać określonych operacji. Programiści back-end projektują mechanizmy, na podstawie których funkcjonuje cała aplikacja.

   

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Patroni medialni