Czego się nauczysz?

Android jest obecnie najpopularniejszą i najszybciej się rozwijającą platformą mobilną dla takich urządzeń jak smartfon czy tablet. Prawdziwą rewolucją w rozwoju rynku aplikacji mobilnych jest koncepcja Internetu Rzeczy (IoT – Internet of Things) polegająca na identyfikacji niemal każdego przedmiotu codziennego użytku za pomocą sieci Internet. Co za tym idzie takie urządzenia mobilne będą programowane przez Developerów Aplikacji Mobilnych do określonych zadań, takich jak: gromadzenie, przetwarzanie oraz przesyłanie istotnych danych. Zapraszamy na kurs Android, na którym uczymy od podstaw!

Program
Programować w języku Java

Zdobędziesz podstawową wiedzę na temat kluczowych koncepcji języka Java za pomocą których będziesz mógł implementować elementy funkcjonalne aplikacji. Poznasz w praktyce techniki programowania zorientowanego na obiektowość, wydajność i bezpieczeństwo. Zdobyta wiedza pozwoli Ci rozpocząć pracę nad własnymi aplikacjami i jednocześnie zapewni solidne podstawy do dalszego rozwijania umiejętności.

Programować zaawansowane aplikacje na platformę Android

Poznasz funkcjonalności środowiska Android Studio w którym nauczysz się programować kreatywne aplikacje wykorzystujące najpopularniejszą platformę mobilną na świecie – Android. Szczegółowo poznasz zarówno front-end jak i back-end aplikacji oraz nauczysz się wykorzystywać czujniki wbudowane w urządzenia mobilne. Będziesz mógł programować aplikacje mobilne na tablety, smartfony i telewizory i tylko od Ciebie zależy jaką one będą się cieszyły popularnością.

Projektować i programować bazy danych

Poznasz składnię języka SQL i nauczysz się gromadzić, przetwarzać i udostępniać dane w ramach aplikacji mobilnej. Zastosujesz w praktyce automatyzację procesów, która spowoduje, że Twoje bazy danych będą integralne i dostosowane do wyspecyfikowanych wymagań.

Współpracować w zespole programistów

Praca w grupie jest codziennym obowiązkiem na stanowisku programisty. W tym kursie nauczysz się, jak korzystać z narzędzi umożliwiających i ułatwiających współpracę i kontrolę wersji oprogramowania zarówno w dużych jak i mniejszych projektach.

Jakie poznasz technologie?

  • Java
  • Android Studio
  • Android
  • Google Play
  • SQLite
  • Git

Monika Przybylska

Mentor kursu, Android Developer

Absolwentka Politechniki Poznańskiej, programistka specjalizująca się w technologii Java i Android, prawie od początku kariery zawodowej związana z firmą Teldat i rozwiązaniami militarnymi. Entuzjastka rozwiązań praktycznych opartych na dobrych wzorcach. Uzależniona od zdobywania wiedzy i ciągłego rozwoju.

Nasi trenerzy to praktycy mający doświadczenie dydaktyczne

Poznaj naszych trenerów – to nie tylko świetni programiści, ale i trenerzy którzy wiedzą jak nauczyć Cię programowania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Zgłoszenie on-line / telefon

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą.

2. Test predyspozycji on-line

Aby jak najlepiej dopasować kurs do Twoich potrzeb, sprawdzimy, na jakim poziomie jest Twoja wiedza, oraz określimy Twoje predyspozycje zawodowe. Chcemy, żebyś uczył się tego, w czym będziesz najlepszy.

3. Rozmowa telefoniczna

Po otrzymaniu i sprawdzeniu testu zadzwonimy do Ciebie, żeby omówić wyniki
i porozmawiać o szczegółach kursu.

4. Podpisanie umowy na kurs

Jak przebiega kurs?

Rozgrzewka przed kursem

Ten etap zaczyna się już trzy tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Otrzymasz od nas materiały do samodzielnej nauki online. Po każdym tygodniu będziesz wykonywać zadania, które sprawdzą poziom Twojej wiedzy. Materiał stanowi podstawę merytoryczną do rozpoczęcia kursu.

Kurs

Szykuj się na intensywną naukę. Na bieżąco będziemy weryfikować, czy udało Ci się opanować nowe umiejętności, a nasi trenerzy pomogą i zmotywują Cię na każdym etapie kursu.

 

Warsztat z trenerem kariery

Podczas kursu odbędą się także spotkania z rekruterami z branży IT, którzy pomogą Ci przygotować profesjonalne CV i doradzą, co zrobić, żeby znaleźć pracę w tym sektorze.

Dzień Kariery

Tego dnia odbywa się uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia kursu, prezentacja najlepszych projektów.

Co po kursie?

Koniec kursu to dopiero początek!
Nie bój się, nie zostawiamy Cię na pożarcie rekruterom. Otrzymasz od nas wsparcie w szukaniu stażu/pracy. Należąc do Klubu Absolwentów Reaktor PWN, będziesz w kontakcie z trenerami i innymi uczestnikami kursu. Możemy też się pochwalić już, że ponad 80% absolwentów kursu Reaktor znalazło pracę w branży IT.

Koszt Kursu

9840 zł

koszt obejmuje 320h zajęć = 30.75 zł/h

Kurs obejmuje 240 godzin warsztatów + 80 godzin nauki indywidualnej on-line.
Bezpłatny dostęp do e-booków IT Wydawnictwa PWN w cenie!

SPRAWDŹ, JAK MOŻESZ ZAPŁACIĆ ZA KURS

Lokalizacje
i terminy

Wybierając termin weź pod uwagę, że 3 tygodnie przed warsztatami rozpoczyna się Rozgrzewka przed kursem.

Warszawa

02 marca - 07 lipca 2019
Tryb weekendowy
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Patroni medialni