Czego się nauczysz?

W dynamicznie rozwijającym się świecie IT analityk danych to osoba, która nie tylko gromadzi i analizuje dane w celu przygotowania strategii biznesowych i planów marketingowych firm, ale również wykorzystuje narzędzia programistyczne i współpracuje z zespołami deweloperskimi. Ten kurs pozwoli zmniejszyć dystans pomiędzy pracą analityka i programisty. Usystematyzujesz umiejętności pracy z zaawansowanym Excelem.

Program
Projektować nowoczesne i wydajne bazy danych

Poznasz składnię języka SQL oraz nauczysz się praktyk projektowania baz danych pozwalających agregować, przetwarzać i prezentować duże zbiory danych (Big Data) oraz  tworzyć własne procedury, funkcje i widoki, które zwiększą efektywność oraz poprawią bezpieczeństwo baz danych. Zastosujesz w praktyce automatyzację procesów, która spowoduje, że Twoje bazy danych będą integralne i dostosowane do wyspecyfikowanych wymagań.

Programować w języku Python

Zdobędziesz wiedzę na temat fundamentów programowania w języku Python, za pomocą których będziesz mógł zautomatyzować wykonywanie pracochłonnych zadań często wykonywanych ręcznie przez człowieka. Wykorzystanie programowania obiektowego pozwoli Ci na wykonywanie projektów charakteryzujących się przejrzystością, skalowalnością i bezpieczeństwem kodu.

Przeprowadzać analizy zbiorów danych

Poznasz w praktyce biblioteki do analiz i wizualizacji danych (NumPy, SciPy, Pandas, MatPlotLib), których znajomość umożliwi Ci w łatwy sposób wykonywanie złożonych operacji matematycznych. Poznasz bibliotekę SciKitLearn dostarczającą narzędzi do eksploracji danych (Data Mining), a na podstawie przygotowanych zbiorów danych nauczysz się konstruować systemy uczące się (Machine Learning). Zdobyta wiedza pozwoli Ci na przeprowadzanie analiz na rzeczywistych zbiorach danych i jednocześnie zapewni solidne podstawy do dalszego rozwijania umiejętności.

Współpracować w zespole programistów

Praca w grupie jest codziennym obowiązkiem na stanowisku analityka danych. Na tym kursie nauczysz się, jak korzystać z narzędzi umożliwiających i ułatwiających współpracę i kontrolę wersji oprogramowania zarówno w dużych jak i mniejszych projektach.

Jakie poznasz technologie?

MySQL

Git

Python

Zaawansowany MS Excel

Co po kursie?

Koniec kursu to dopiero początek!
Nie bój się, nie zostawiamy Cię na pożarcie rekruterom. Otrzymasz od nas wsparcie w szukaniu stażu/pracy. Należąc do Klubu Absolwentów Reaktor PWN, będziesz w kontakcie z trenerami i innymi uczestnikami kursu. Możemy też się pochwalić już, że ponad 80% absolwentów kursu Reaktor znalazło pracę w branży IT.

Koszt Kursu

6888 zł

koszt obejmuje 160h zajęć = 43.05 zł/h

Kurs obejmuje 160 godzin warsztatów + 80 godzin nauki indywidualnej on-line pod okiem mentora.
Bezpłatny dostęp do e-booków
 IT Wydawnictwa PWN w cenie!

SPRAWDŹ, JAK MOŻESZ ZAPŁACIĆ ZA KURS

Lokalizacje
i terminy

Wybierając termin weź pod uwagę, że 3 tygodnie przed warsztatami rozpoczyna się Rozgrzewka przed kursem.

Warszawa

07 września - 23 lutego 2020
Tryb weekendowy
KURS ZAKOŃCZONY
12 października - 08 marca 2020
Tryb weekendowy
KURS ZAKOŃCZONY
23 listopada - 19 kwietnia 2020
Tryb weekendowy
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
14 marca - 12 lipca 2020
Tryb weekendowy
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
09 maja - 20 września 2020
Tryb weekendowy
27 czerwca - 25 października 2020
Tryb weekendowy
26 września - 21 lutego 2021
Tryb weekendowy
21 listopada - 25 kwietnia 2021
Tryb weekendowy

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Patroni medialni