Czego się nauczysz?

W dynamicznie rozwijającym się świecie IT analityk danych to osoba, która nie tylko gromadzi i analizuje dane w celu przygotowania strategii biznesowych i planów marketingowych firm, ale również wykorzystuje narzędzia programistyczne i współpracuje z zespołami deweloperskimi. Ten kurs pozwoli zmniejszyć dystans pomiędzy pracą analityka i programisty. Usystematyzujesz umiejętności pracy z zaawansowanym Excelem.

Program
Projektować nowoczesne i wydajne bazy danych

Poznasz składnię języka SQL oraz nauczysz się praktyk projektowania baz danych pozwalających agregować, przetwarzać i prezentować duże zbiory danych (Big Data) oraz  tworzyć własne procedury, funkcje i widoki, które zwiększą efektywność oraz poprawią bezpieczeństwo baz danych. Zastosujesz w praktyce automatyzację procesów, która spowoduje, że Twoje bazy danych będą integralne i dostosowane do wyspecyfikowanych wymagań.

Programować w języku Python

Zdobędziesz wiedzę na temat fundamentów programowania w języku Python, za pomocą których będziesz mógł zautomatyzować wykonywanie pracochłonnych zadań często wykonywanych ręcznie przez człowieka. Wykorzystanie programowania obiektowego pozwoli Ci na wykonywanie projektów charakteryzujących się przejrzystością, skalowalnością i bezpieczeństwem kodu.

Przeprowadzać analizy zbiorów danych

Poznasz w praktyce biblioteki do analiz i wizualizacji danych (NumPy, SciPy, Pandas, MatPlotLib), których znajomość umożliwi Ci w łatwy sposób wykonywanie złożonych operacji matematycznych. Poznasz bibliotekę SciKitLearn dostarczającą narzędzi do eksploracji danych (Data Mining), a na podstawie przygotowanych zbiorów danych nauczysz się konstruować systemy uczące się (Machine Learning). Zdobyta wiedza pozwoli Ci na przeprowadzanie analiz na rzeczywistych zbiorach danych i jednocześnie zapewni solidne podstawy do dalszego rozwijania umiejętności.

Współpracować w zespole programistów

Praca w grupie jest codziennym obowiązkiem na stanowisku analityka danych. Na tym kursie nauczysz się, jak korzystać z narzędzi umożliwiających i ułatwiających współpracę i kontrolę wersji oprogramowania zarówno w dużych jak i mniejszych projektach.

Jakie poznasz technologie?

MySQL

Git

Python

Zaawansowany MS Excel

Michał Kruczkowski

Mentor kursu, Analityk danych

Mentor kursu, trener, którego pasją jest rozwój i praktyczna implementacja metod sztucznej inteligencji. Przez wiele lat uczestniczył w projektach informatycznych we współpracy z takimi partnerami, jak: Atos, General Electric, NASK, IPI PAN. Jest wymagającym trenerem, który dąży do tego, żeby każdy, kto ukończy jego szkolenie, potrafił samodzielnie rozwijać swoje umiejętności.

Nasi trenerzy to praktycy mający doświadczenie dydaktyczne.

Poznaj naszych trenerów – to nie tylko świetni programiści, ale i trenerzy którzy wiedzą jak nauczyć Cię programowania.

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Zgłoszenie on-line / telefon

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą.

2. Test predyspozycji on-line

Aby jak najlepiej dopasować kurs do Twoich potrzeb, sprawdzimy, na jakim poziomie jest Twoja wiedza, oraz określimy Twoje predyspozycje zawodowe. Chcemy, żebyś uczył się tego, w czym będziesz najlepszy.

3. Rozmowa telefoniczna

Po otrzymaniu i sprawdzeniu testu zadzwonimy do Ciebie, żeby omówić wyniki
i porozmawiać o szczegółach kursu.

4. Podpisanie umowy na kurs

Jak przebiega kurs?

Rozgrzewka przed kursem

Ten etap zaczyna się już trzy tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Otrzymasz od nas materiały do samodzielnej nauki online. Po każdym tygodniu będziesz wykonywać zadania, które sprawdzą poziom Twojej wiedzy. Materiał stanowi podstawę merytoryczną do rozpoczęcia kursu.

Kurs

Szykuj się na intensywną naukę. Na bieżąco będziemy weryfikować, czy udało Ci się opanować nowe umiejętności, a nasi trenerzy pomogą i zmotywują Cię na każdym etapie kursu.

 

Warsztat z trenerem kariery

Podczas kursu odbędą się także spotkania z rekruterami z branży IT, którzy pomogą Ci przygotować profesjonalne CV i doradzą, co zrobić, żeby znaleźć pracę w tym sektorze.

Dzień Kariery

Tego dnia odbywa się uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia kursu, prezentacja najlepszych projektów.

Co po kursie?

Koniec kursu to dopiero początek!
Nie bój się, nie zostawiamy Cię na pożarcie rekruterom. Otrzymasz od nas wsparcie w szukaniu stażu/pracy. Należąc do Klubu Absolwentów Reaktor PWN, będziesz w kontakcie z trenerami i innymi uczestnikami kursu. Możemy też się pochwalić już, że ponad 80% absolwentów kursu Reaktor znalazło pracę w branży IT.

Koszt Kursu

5904 zł

koszt obejmuje 160h zajęć = 36.90 zł/h

Kurs obejmuje 160 godzin warsztatów + 80 godzin nauki indywidualnej on-line pod okiem mentora.
Bezpłatny dostęp do e-booków
 IT Wydawnictwa PWN w cenie!

SPRAWDŹ, JAK MOŻESZ ZAPŁACIĆ ZA KURS

Lokalizacje
i terminy

Wybierając termin weź pod uwagę, że 3 tygodnie przed warsztatami rozpoczyna się Rozgrzewka przed kursem.

Warszawa

20 października - 24 lutego 2019
Tryb weekendowy
KURS ZAKOŃCZONY
24 listopada - 12 maja 2019
Tryb weekendowy
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
18 marca - 17 kwietnia 2019
Tryb dzienny
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
23 marca - 07 lipca 2019
Tryb weekendowy
11 maja - 08 września 2019
Tryb weekendowy
13 maja - 13 czerwca 2019
Tryb dzienny

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Patroni medialni