Czego się nauczysz?

W dynamicznie rozwijającym się świecie IT analityk danych to osoba, która nie tylko gromadzi i analizuje dane w celu przygotowania strategii biznesowych i planów marketingowych firm, ale również wykorzystuje narzędzia programistyczne i współpracuje z zespołami deweloperskimi. Ten kurs pozwoli zmniejszyć dystans pomiędzy pracą analityka i programisty. Usystematyzujesz umiejętności pracy z zaawansowanym Excelem.

Program
Projektować nowoczesne i wydajne bazy danych

Poznasz składnię języka SQL oraz nauczysz się praktyk projektowania baz danych pozwalających agregować, przetwarzać i prezentować duże zbiory danych (Big Data) oraz  tworzyć własne procedury, funkcje i widoki, które zwiększą efektywność oraz poprawią bezpieczeństwo baz danych. Zastosujesz w praktyce automatyzację procesów, która spowoduje, że Twoje bazy danych będą integralne i dostosowane do wyspecyfikowanych wymagań.

Programować w języku Python

Zdobędziesz wiedzę na temat fundamentów programowania w języku Python, za pomocą których będziesz mógł zautomatyzować wykonywanie pracochłonnych zadań często wykonywanych ręcznie przez człowieka. Wykorzystanie programowania obiektowego pozwoli Ci na wykonywanie projektów charakteryzujących się przejrzystością, skalowalnością i bezpieczeństwem kodu.

Przeprowadzać analizy zbiorów danych

Poznasz w praktyce biblioteki do analiz i wizualizacji danych (NumPy, SciPy, Pandas, MatPlotLib), których znajomość umożliwi Ci w łatwy sposób wykonywanie złożonych operacji matematycznych. Poznasz bibliotekę SciKitLearn dostarczającą narzędzi do eksploracji danych (Data Mining), a na podstawie przygotowanych zbiorów danych nauczysz się konstruować systemy uczące się (Machine Learning). Zdobyta wiedza pozwoli Ci na przeprowadzanie analiz na rzeczywistych zbiorach danych i jednocześnie zapewni solidne podstawy do dalszego rozwijania umiejętności.

Współpracować w zespole programistów

Praca w grupie jest codziennym obowiązkiem na stanowisku analityka danych. Na tym kursie nauczysz się, jak korzystać z narzędzi umożliwiających i ułatwiających współpracę i kontrolę wersji oprogramowania zarówno w dużych jak i mniejszych projektach.

Jakie poznasz technologie?

MySQL

Git

Python

Zaawansowany MS Excel

Nasi trenerzy to praktycy mający doświadczenie dydaktyczne.

Poznaj naszych trenerów – to nie tylko świetni programiści, ale i trenerzy którzy wiedzą jak nauczyć Cię programowania.

Co po kursie?

Koniec kursu to dopiero początek!
Nie bój się, nie zostawiamy Cię na pożarcie rekruterom. Otrzymasz od nas wsparcie w szukaniu stażu/pracy. Należąc do Klubu Absolwentów Reaktor PWN, będziesz w kontakcie z trenerami i innymi uczestnikami kursu. Możemy też się pochwalić już, że ponad 80% absolwentów kursu Reaktor znalazło pracę w branży IT.

Koszt Kursu

5904 zł

koszt obejmuje 160h zajęć = 36.90 zł/h

Kurs obejmuje 160 godzin warsztatów + 80 godzin nauki indywidualnej on-line pod okiem mentora.
Bezpłatny dostęp do e-booków
 IT Wydawnictwa PWN w cenie!

SPRAWDŹ, JAK MOŻESZ ZAPŁACIĆ ZA KURS

Lokalizacje
i terminy

Wybierając termin weź pod uwagę, że 3 tygodnie przed warsztatami rozpoczyna się Rozgrzewka przed kursem.

Warszawa

20 października - 24 lutego 2019
Tryb weekendowy
KURS ZAKOŃCZONY
24 listopada - 12 maja 2019
Tryb weekendowy
KURS ZAKOŃCZONY
18 marca - 17 kwietnia 2019
Tryb dzienny
KURS ZAKOŃCZONY
23 marca - 07 lipca 2019
Tryb weekendowy
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
13 maja - 13 czerwca 2019
Tryb dzienny
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
29 czerwca - 27 października 2019
Tryb weekendowy
01 lipca - 31 lipca 2019
Tryb dzienny
07 września - 23 lutego 2020
Tryb weekendowy
29 września - 23 października 2019
Tryb dzienny

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Patroni medialni