Jak uczymy?

Reaktor PWN to profesjonalny, intensywny kurs praktyczny, podczas którego w kilka tygodni nauczysz się programowania
i będziesz mógł zacząć pracę jako programista. Uczymy od podstaw!

Trenerzy prowadzą zajęcia zgodnie z cyklem Dawida Kolba wykorzystując: analizę, rozwiązywanie casów, zadań programistycznych, prace projektowe samodzielnie i w grupie, mentoring i coaching od strony umiejętności miękkich niezbędnych do przebranżowienia.

Narzędzia: projekty, casy, zadania, ćwiczenia grupowe, książki, materiały on-line, prezentacje.

Uczymy stacjonarnie

Wierzymy, że dzięki intensywnej pracy
z trenerem podczas warsztatów zdecydowanie szybciej i efektywniej możesz nauczyć się programowania niż na kursach on-line. W Dniu Kariery pokażesz Pracodawcom swoje portfolio przygotowane na kursie, co pomoże Ci znaleźć pracę.

Trenerzy

Nasza kadra to osoby, które znają się na programowaniu, ale wiedzą też, jak przekazać Ci wiedzę, abyś umiał ją później wykorzystać w praktyce. To profesjonaliści w swoim fachu.

Nauka od rana do wieczora

Aby zacząć pracować w zawodzie programisty, musisz zacząć myśleć jak programista. Każdy dzień nauki zaczyna się od wstępu merytorycznego niezbędnego do wykonywania poszczególnych projektów. Podczas zajęć koncentrujmy się na warsztatach z kodowania. Właściwie kodujesz od rana do wieczora.

Mentoring

Każdego dnia kursu trener jest dla Ciebie mentorem i możesz liczyć na jego profesjonalne wsparcie. W ten sposób mamy pewność, że wiedza i umiejętności, które zdobędziesz, będą przydatne i dopasowane do oczekiwań rynku pracy. Na zakończenie kursu możesz umówić się na Indywidualny feedback trenera, aby omówić swoją ścieżkę rozwoju zawodowego.

Ćwiczenia domowe

Aby zwiększyć efektywność kursu, proponujemy dodatkowe ćwiczenia, materiały w wersji on-line, które możesz wykonywać samodzielnie po zakończeniu zajęć.

Reaktor PWN jest właśnie dla Ciebie

Obejrzyj film i dowiedz się, czym jest Reaktor PWN i w jaki sposób możesz zmienić z nami swoją karierę.

Newsletter

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najważniejsze informacje z Reaktora PWN.

ZAPISZ SIĘ

Co po kursie?

Koniec kursu to dopiero początek!
Nie bój się, nie zostawiamy Cię na pożarcie rekruterom. Otrzymasz od nas wsparcie w szukaniu stażu/pracy. Należąc do Klubu Absolwentów Reaktor PWN, będziesz w kontakcie z trenerami i innymi uczestnikami kursu. Możemy też się pochwalić już, że ponad 80% absolwentów kursu Reaktor znalazło pracę w branży IT.

Patroni medialni