Jak uczymy?

Reaktor PWN to profesjonalny, intensywny kurs praktyczny, podczas którego w kilka tygodni nauczysz się programowania
i będziesz mógł zacząć pracę jako programista. Uczymy od podstaw!

Trenerzy prowadzą zajęcia zgodnie z cyklem Dawida Kolba wykorzystując: analizę, rozwiązywanie casów, zadań programistycznych, prace projektowe samodzielnie i w grupie, mentoring i coaching od strony umiejętności miękkich niezbędnych do przebranżowienia.

Narzędzia: projekty, casy, zadania, ćwiczenia grupowe, książki, materiały on-line, prezentacje.

Uczymy stacjonarnie

Wierzymy, że dzięki intensywnej pracy
z trenerem podczas warsztatów zdecydowanie szybciej i efektywniej możesz nauczyć się programowania niż na kursach on-line. W Dniu Kariery pokażesz Pracodawcom swoje portfolio przygotowane na kursie, co pomoże Ci znaleźć pracę.

Trenerzy

Nasza kadra to osoby, które znają się na programowaniu, ale wiedzą też, jak przekazać Ci wiedzę, abyś umiał ją później wykorzystać w praktyce. To profesjonaliści w swoim fachu.

Nauka od rana do wieczora

Aby zacząć pracować w zawodzie programisty, musisz zacząć myśleć jak programista. Każdy dzień nauki zaczyna się od wstępu merytorycznego niezbędnego do wykonywania poszczególnych projektów. Podczas zajęć koncentrujmy się na warsztatach z kodowania. Właściwie kodujesz od rana do wieczora.

Mentoring

Każdego dnia kursu trener jest dla Ciebie mentorem i możesz liczyć na jego profesjonalne wsparcie. W ten sposób mamy pewność, że wiedza i umiejętności, które zdobędziesz, będą przydatne i dopasowane do oczekiwań rynku pracy. Na zakończenie kursu możesz umówić się na Indywidualny feedback trenera, aby omówić swoją ścieżkę rozwoju zawodowego.

Ćwiczenia domowe

Aby zwiększyć efektywność kursu, proponujemy dodatkowe ćwiczenia, materiały w wersji on-line, które możesz wykonywać samodzielnie po zakończeniu zajęć.

Reaktor PWN jest właśnie dla Ciebie

Obejrzyj film i dowiedz się, czym jest Reaktor PWN i w jaki sposób możesz zmienić z nami swoją karierę.

Newsletter

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najważniejsze informacje z Reaktora PWN.

ZAPISZ SIĘ

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Zgłoszenie on-line / telefon

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą.

2. Test predyspozycji on-line

Aby jak najlepiej dopasować kurs do Twoich potrzeb, sprawdzimy, na jakim poziomie jest Twoja wiedza, oraz określimy Twoje predyspozycje zawodowe. Chcemy, żebyś uczył się tego, w czym będziesz najlepszy.

3. Rozmowa telefoniczna

Po otrzymaniu i sprawdzeniu testu zadzwonimy do Ciebie, żeby omówić wyniki
i porozmawiać o szczegółach kursu.

4. Podpisanie umowy na kurs

Jak przebiega kurs?

Rozgrzewka przed kursem

Ten etap zaczyna się już trzy tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Otrzymasz od nas materiały do samodzielnej nauki online. Po każdym tygodniu będziesz wykonywać zadania, które sprawdzą poziom Twojej wiedzy. Materiał stanowi podstawę merytoryczną do rozpoczęcia kursu.

Kurs

Szykuj się na intensywną naukę. Na bieżąco będziemy weryfikować, czy udało Ci się opanować nowe umiejętności, a nasi trenerzy pomogą i zmotywują Cię na każdym etapie kursu.

 

Warsztat z trenerem kariery

Podczas kursu odbędą się także spotkania z rekruterami z branży IT, którzy pomogą Ci przygotować profesjonalne CV i doradzą, co zrobić, żeby znaleźć pracę w tym sektorze.

Dzień Kariery

Tego dnia odbywa się uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia kursu, prezentacja najlepszych projektów.

Co po kursie?

Koniec kursu to dopiero początek!
Nie bój się, nie zostawiamy Cię na pożarcie rekruterom. Otrzymasz od nas wsparcie w szukaniu stażu/pracy. Należąc do Klubu Absolwentów Reaktor PWN, będziesz w kontakcie z trenerami i innymi uczestnikami kursu. Możemy też się pochwalić już, że ponad 80% absolwentów kursu Reaktor znalazło pracę w branży IT.

Patroni medialni