Rada Programowa

Poznaj naszą Radę Programową – to ona czuwa nad autorskimi programami i jakością kursów. Członkami rady są przedstawiciele: środowiska naukowego – prof. Krzysztof Jassem, dr Adam Roman, programistów – Piotr Kowalski,  rekruterów z branży IT – Mikołaj Makowski – dyrektor IT Contracting w Hays Poland.

Piotr Kowalski

Członek rady

Mentor kursu, trener, kierownik Działu Aplikacji Webowych w Cyfrowym Polsacie, JavaScript Ninja, Mac lover, Open source fan. Organizator WarsawJS – inicjatywy zrzeszającej warszawskich programistów JavaScript. YouTuber, Clean code evangelist, speaker, autor bibliotek w npm, wieloletni blogger.

Mikołaj Makowski

Członek rady

Dyrektor dywizji usług IT Contracting w Hays Poland, w ramach której odpowiada za strategię i rozwój biznesu w Polsce. Posiada 14-letnie doświadczenie na rynku IT oraz ponad 5-letnie na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla. Przed dołączeniem do Hays Poland pracował między innymi w IBM, gdzie odpowiadał za sprzedaż usługi firmy do sektora publicznego. Absolwent Ekonomii w Wyższej Szkole Handlu i Prawa oraz Szkole Głównej Handlowej.

Poznaj naszych trenerów

Prof. Krzysztof Jassem

Członek rady

Informatyk i matematyk, profesor UAM, kierownik Pracowni Systemów Informacyjnych na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM, Mistrz Świata w brydżu sportowym.

Dr hab. Adam Roman

Członek rady

Informatyk, adiunkt w Instytucie Informatyki
i Matematyki Komputerowej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także Quality Assurance R&D Leader w Rivet Group. Od wielu lat prowadzi zajęcia
z testowania oprogramowania i zapewniania jakości. Jest również trenerem kursów przygotowujących do certyfikatów ISTQB. Jest autorem monografii „Testowanie i jakość oprogramowania. Modele, techniki, narzędzia” (PWN 2015), a także współtwórcą studiów podyplomowych „Testowanie oprogramowania” na UJ.

Poznaj naszych trenerów

Trenerzy programowania

To nie tylko świetni programiści, ale praktycy, którzy rzetelnie i w prosty sposób przekażą Ci swoją wiedzę i nauczą programowania.

Ernest Krystian
trener kursu Back-end Developer

Programista, trener z zakresu programowania oraz tworzenia gier komputerowych. Absolwent Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Założyciel Gdańskiego studia developerskiego Jungle Laboratory. Specjalizuje się w tworzeniu gier na różne platformy w oparciu o silnik Unity 3D. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń związanych z branżą IT.

Przemysław Sujka
Trener kursu Front-end Developer

Programista, trener z zakresu programowania oraz projektowania serwisów WWW.  Prowadził zajęcia na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej, policealnej oraz na poziomie akademickim. Posiada ponad 2000 godzin doświadczenia w szkoleniach komercyjnych z zakresu projektowania serwisów WWW oraz obsługi systemów CMS i LMS. Autor szkoleń e-learningowych poświęconych SEO oraz promocji firm w Internecie. Ekspert w zespole pracującym nad opisem kwalifikacji Programowanie serwisów www w ramach projektu „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji” realizowanego przez Instytut Badań Edukacyjnych (IBE) w Warszawie.

Marceli Olszewski
Trener kursu Front-end Developer

Programista, absolwent Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego, Mobile i Front-end Developer z pasji, trener z powołania, prowadził liczne kursy związane z branżą IT. Podczas swojej kariery zawodowej pracował m.in. dla IBM, Roche, 23Knots, Unmind. Specjalizuje się w tworzeniu cross-platformowych aplikacji mobilnych i desktopowych przy użyciu technologii front-endowych oraz zagadnieniach sztucznej inteligencji. Zawsze zwraca bardzo dużą uwagę na semantyczną stronę HTML-a oraz usability i accessability tworzonych przez siebie projektów.
Autor miedzy innymi Forbrugsvisning.dk – duńskiego bota – porównywarki cen energii. W ostatnim czasie pracuje przy projekcie unmind.com, gdzie jest głównym twórcą sztucznej inteligencji bota „Zeno” oraz przy projektach 23bots.com

dr inż. Michał Kruczkowski
Mentor/trener kursu Back-end Developer

Mentor kursu, trener, którego pasją jest rozwój i praktyczna implementacja metod sztucznej inteligencji. Przez wiele lat uczestniczył w projektach informatycznych we współpracy z takimi partnerami, jak: Atos, General Electric, NASK, IPI PAN. Jest wymagającym trenerem, który dąży do tego, żeby każdy, kto ukończy jego szkolenie, potrafił samodzielnie rozwijać swoje umiejętności.

Piotr Kowalski
Mentor/trener kursu Front-end Developer

Mentor kursu, trener, kierownik Działu Aplikacji Webowych w Cyfrowym Polsacie, JavaScript Ninja, Mac lover, Open source fan. Organizator WarsawJS – inicjatywy zrzeszającej warszawskich programistów JavaScript. YouTuber, Clean code evangelist, speaker, autor bibliotek w npm, wieloletni blogger.

Nasi partnerzy

Patroni medialni