Programowanie

W zależności od tego czy lubisz pracować z wizualną częścią strony internetowej, czy z jej silnikiem, wybierz odpowiedni dla siebie kurs. Warsztaty odbywają się w kilku miastach, w różnych terminach. Sprawdź szczegóły.

Front–end Developer

Pracując jako Front-end Developer zajmujesz się wizualną częścią stron internetowych, gier, newsletterów, cięciem projektów graficznych do postaci HTML, optymalizacją aplikacji pod kątem SEO, wprowadzaniem responsywności do stron internetowych.

HTML 5
CSS 3
JavaScript
Dowiedz się więcej
Web Developer

Web Developer – to programista, który zapewnia kompleksową obsługę stron internetowych. Dostarcza wsparcie technologiczne przy projekcie, dysponuje wiedzą w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań przy budowie serwisu oraz zapewnia wsparcie oraz rozwój funkcjonującego portalu.

CSS 3
BOOTSTRAP
JavaScript
HTML 5
AJAX
PHP
jQuery
MySQL
smarty
git
Google Analytics
Dowiedz się więcej
Back–end Developer

Back-end to silnik aplikacji, czyli wszystko to, co działa po stronie serwera, ale bez czego aplikacja nie mogłaby wykonywać określonych operacji. Programiści back-end projektują mechanizmy, na podstawie których funkcjonuje cała aplikacja.

MySQL
Java
Spring
Python
HTML
CSS
Dowiedz się więcej

Nasi trenerzy to praktycy mający doświadczenie dydaktyczne.

Poznaj naszych trenerów – to nie tylko świetni programiści, ale i praktycy, którzy rzetelnie i w prosty sposób przekażą Ci swoją wiedzę i nauczą cię programowania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nasi partnerzy

Patroni medialni